Home » Događanja » Platnene pelene – radionica

Platnene pelene – radionica

Udruga za obitelj i roditeljstvo Izvor organizira besplatnu radionicu o platnenim pelenama.

Radionica će se održati u srijedu 2.11.2016.,nakon grupe za potporu dojenju, u 17.45 sati u prostoriji Udruge za obitelj i roditeljstvo Izvor, samostan sv. Frane.

Pokušati ćemo razbiti mitove i predrasude o platnenim pelenama i njihovu korištenju. Platnene pelene štede novac, mekane su i udobne. Odličan su izbor za ekološki osviještene a da ne govorimo koliko su slatke. Jesmo li spomenuli da štede novac? Iz prve ruke ćete moći vidjeti, opipati i ponjuškati platnene pelene korištene više godina, uz to i razne dodatne stvari koje su potrebne za male platnene pelenaše, kao što su zaštitne i biorazgradivi papirići. Dobit ćete i različite trikove i savjete o korištenju, održavanju i kupnji pelena.

Prijave na broj mobitela 0958529565 (zvati u popodnevnim satima).

Veselimo se susretu!