Home » Događanja » Aktivnosti u travnju

Aktivnosti u travnju

Susret potpore roditeljima koji su izgubili dijete tijekom trudnoće, poroda ili kasnije će se održati 05. travnja 2016. u 17.00 sati. Ukoliko imate potrebu za potporom tijekom procesa tugovanja ili želite doprinijeti senzibilizaciji društva o važnosti pružanja potpore roditeljima, možete nas kontaktirati putem vedranazd@gmail.com ili 091/5813387.
Redoviti susret grupe za potporu dojenju će se održati u srijedu, 06. travnja 2016. u 18 sati*.(napomena: prelaskom na ljetno računanje vremena pomiče se termin održavanja sa 17.00 sati na 18.00 sati)
Dobrodošli ste sa svim pitanjima, i iskustvima vezanima uz dojenje. Posebno se veselimo trudnicama, koje se tijekom susreta mogu informirati i pripremiti za iskustvo dojenja.
Također su u tijeku prijave za novi ciklus besplatnih radionica priprave za buduće roditelje, TATA, MAMA STIŽEM K VAMA. Radionice će se održavati krajem svibnja, točne datume ćemo još objaviti.

Molimo zainteresirane da se prijave u popodnevnim satima na broj telefona za kontakt: 091/583-8129, 095/907-2997 ili ivanamatulic@yahoo.com
Sljedeći ciklus radionica će se održavati u rujnu i studenom 2016.god.

Sve aktivnosti se održavaju u prostorijama udruge Izvor u samostanu sv. Frane

Hvala što nas podržavate u radu,
Udruga za obitelj i roditeljstvo IZVOR