Home » Novosti » Aktivnosti u siječnju

Aktivnosti u siječnju

Udruga Izvor u siječnju pomiče redovite aktivnosti sa prvog tjedna na drugi.

Stoga će se susret potpore tugujućim roditeljima održati u utorak,  12. 01. 2016. god. u 17.00 sati. Roditelji su u mogućnosti dobiti različite oblike potpore, sukladno njihovim potrebama tijekom procesa tugovanja, na principu roditelj-roditelju, ali i kroz suradnju s vanjskim suradnicima. Također nam se, za suradnju i stvaranje šire mreže potpore, mogu obratiti svi koji se s gubitkom trudnoće i djeteta susreću (ne)posredno u okviru svog djelovanja ili življenja. Sve informacije možete dobiti na vedranazd@gmail.com ili 091/5813387.

Susret grupe za potporu dojenju će se održati u srijedu, 13. 01. 2016. god. u 17.00 sati. Dobrodošli ste sa svim pitanjima i iskustvima vezanima uz dojenje. Posebno se veselimo trudnicama, koje se tijekom susreta mogu informirati i pripremiti za iskustvo dojenja. Sve informacije možete dobiti na ivanamatulic@yahoo.com ili 095/90 72 997.